NET Dubáček
 Datum: 13. 11. 2018 
 (svátek má Tibor)
| Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |
   

  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:

Registrace | Info
Zapomenuté hesloZpravodajský a diskusní server města Dubá
Podpořte nás umístěním naší ikonky na váš web..... Pro více informací klikněte na ikonku.


Ankety

V květnu minulého roku byl dokončen Plán rozvoje města Dubá. Šlo spíš o prvotní analýzu plánu, protože závěrečný seznam toho, co je třeba udělat, je bez přiřazení priorit, kontrétních prací a také lokalit, takže jde o plán neplán, ale alespoň něco. Taky moc popularity mu dáno nebylo a my se ptáme, zda-li znáte tuto analýzu či nikoli a zda-li chcete, abychom na NET Dubáčku k tomuto sestavili diskusi se seriálem dalšími konkrétních anktet. Co vy na to?

  Analýzu znám a myslím, že další diskuse není třeba. (Počet hlasů: 69)
(23.31 %)

  Analýzu znám, přesto další diskuse a ankety moc uvítám. (Počet hlasů: 76)
(25.68 %)

  Analýzu neznám, další diskuse a ankety moc uvítám. (Počet hlasů: 74)
(25.00 %)

  Analýzu neznám a ani mě tohle moc nezajímá. (Počet hlasů: 77)
(26.01 %)Celkem hlasovalo: 296

Zobrazit všechny anketyTragaperras are so relaxing, roulette gratis is spinning, black jack cards are dealt and slots are ringing in casino on line.

  AKTUALITKY

30.07.2011: Dubské Švýcarsko: Soutěž s historickými výlety po Dubé
Dubské Švýcarsko na svých internetových stránkách zveřejnilo soutěž s historickými výlety po Dubé. Soutěž je vhodná pro každého, kdo má rád procházky na čerstvém vzduchu a těší ho objevovat stále něco nového. Výlety jsou individuální. Sami si zvolíte kdy, kam a s kým se na výlet vypravíte. Vyhrát můžete dovolenou, romantické víkendy na zámku Nový Berštejn a řadu dalších hodnotných cen. Více o soutěži na www.dubske-svycarsko.cz.

19.05.2008: Dětský den pro děti i veřejnost v Autokempu Nedamov
Základní škola Dubá a Autocamp Nedamov pořádá v pátek dne 30. května 2008 dětský den pro děti i veřejnost. Začátek akce je v 9.00 hodin v areálu Autocampu Nedamov.

19.05.2008: Rodiče, vyzvedněte si Rozhodnutí o přijetí Vašeho dítěte do MŠ Dubá
Ředitelka Mateřské školy v Dubé, paní Zdena Šindelářová sděluje: "Rodiče, kteří si v MŠ doposud nevyzvedli ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ dítěte do MŠ, které se vydávalo 14.5.2008, dostavte se po telefonické dohodě k jeho převzetí! Schůzka pro rodiče nově přijatých dětí se bude konat 24.6. od 15.00 v MŠ - oddělení Sluníček."

22.04.2008: Strašidelný les
V sobotu 31.května se koná již 4. ročník putování po okolí dubska pro děti i dospělé, tentokrát pod názvem Strašidelný les. Start je na zahradě mateřské školy mezi 14.00 - 15.00.

04.04.2008: Možnost získat prostředky na rozvoj bydlení v Dubé?
Město Dubá bude i v letošním roce poskytovat finanční příspěvky na opravu fasád, na výměnu oken a na zřízení domovních čistíren odpadních vod. Bližší informace získáte na Stavebním úřadě Dubá, tel. číslo 487 870 103, paní Čermáková nebo paní Králová.

WebZdarma.cz

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.