NET Dubáček
 Datum: 07. 07. 2020 
 (svátek má Bohuslava)
| Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |
   

  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:

Registrace | Info
Zapomenuté hesloZpravodajský a diskusní server města Dubá
Podpořte nás umístěním naší ikonky na váš web..... Pro více informací klikněte na ikonku.


Počet zobrazených článků: 2 (z celkem 2 nalezených)

* Rozhovor: Český Pau Van Dyk - Patrick Bergman + vánoční dárek
Vydáno dne 19. 12. 2005 (1674 přečtení)


Pro naše mladé čtenáře a vlastně i pro mne samotného přinášíme dnes rozhovor s Patrickem Bergmanem, mladým a velmi nadějným českým hudebníkem, českým Paulem Van Dykem, českým Paulem Oakenfoldem. Díky „pendlování“ hudby mezi lidmi se mi jeho nahrávky dostaly k poslechu někdy před třemi lety a hned mě velmi zaujaly. Jednou mě napadlo, že bych si k tomu, co ke mně připlulo, ještě pořídil i další jeho skladby. Na internetu jsem tedy začal vyhledávat a našel jsem spousty odkazů s jeho jménem, ale hlavně jeho stránky. Jaké překvapení pro mne bylo, když jsem zjistil, že je to Čech. Moc mě to zahřálo a tak jsme se s Patrikem zkontaktovali a on mi své skladby ve formátu MP3 poskytl a dnes dokonce takto na svém webu poskytuje svou celou tvorbu. Abyste se i vy, milí čtenáři, o Patrickovi dověděli více, rozhodli jsme se mu položit pár otázek.

( Tisková zpráva | Celá zpráva... | Počet komentářů: 9 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )

* Osobnosti Dubska - Václav Pecka
Vydáno dne 01. 02. 2005 (1837 přečtení)

Člověk, jehož myslivost zcela uchvátila
Narodil se 23. srpna 1929 v Mladé Boleslavi, kde také se svými rodiči bydlel, než se přestěhoval do Borče za Mšenem. V roce 1945 se spolu s rodinou přestěhoval do Pavlovic u Dubé. V roce 1952 se seznámil se svou manželkou v Hotelu Slávie, která tehdy byla ústředním místem dubského společenského dění. Oběma se jim v Dubé narodil syn Luboš a dcera Lenka....
(Více v úplném znění příspěvku ...)

( Tisková zpráva | Celá zpráva... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )

  AKTUALITKY

30.07.2011: Dubské Švýcarsko: Soutěž s historickými výlety po Dubé
Dubské Švýcarsko na svých internetových stránkách zveřejnilo soutěž s historickými výlety po Dubé. Soutěž je vhodná pro každého, kdo má rád procházky na čerstvém vzduchu a těší ho objevovat stále něco nového. Výlety jsou individuální. Sami si zvolíte kdy, kam a s kým se na výlet vypravíte. Vyhrát můžete dovolenou, romantické víkendy na zámku Nový Berštejn a řadu dalších hodnotných cen. Více o soutěži na www.dubske-svycarsko.cz.

19.05.2008: Dětský den pro děti i veřejnost v Autokempu Nedamov
Základní škola Dubá a Autocamp Nedamov pořádá v pátek dne 30. května 2008 dětský den pro děti i veřejnost. Začátek akce je v 9.00 hodin v areálu Autocampu Nedamov.

19.05.2008: Rodiče, vyzvedněte si Rozhodnutí o přijetí Vašeho dítěte do MŠ Dubá
Ředitelka Mateřské školy v Dubé, paní Zdena Šindelářová sděluje: "Rodiče, kteří si v MŠ doposud nevyzvedli ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ dítěte do MŠ, které se vydávalo 14.5.2008, dostavte se po telefonické dohodě k jeho převzetí! Schůzka pro rodiče nově přijatých dětí se bude konat 24.6. od 15.00 v MŠ - oddělení Sluníček."

22.04.2008: Strašidelný les
V sobotu 31.května se koná již 4. ročník putování po okolí dubska pro děti i dospělé, tentokrát pod názvem Strašidelný les. Start je na zahradě mateřské školy mezi 14.00 - 15.00.

04.04.2008: Možnost získat prostředky na rozvoj bydlení v Dubé?
Město Dubá bude i v letošním roce poskytovat finanční příspěvky na opravu fasád, na výměnu oken a na zřízení domovních čistíren odpadních vod. Bližší informace získáte na Stavebním úřadě Dubá, tel. číslo 487 870 103, paní Čermáková nebo paní Králová.

WebZdarma.cz

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.