NET Dubáček
 Datum: 25. 08. 2019 
 (svátek má Radim)
| Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |
   

  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:

Registrace | Info
Zapomenuté hesloZpravodajský a diskusní server města Dubá
Podpořte nás umístěním naší ikonky na váš web..... Pro více informací klikněte na ikonku.


* Procházka
Vydáno dne 21. 11. 2004 (1021 přečtení)

Článek převzatý z rubriky Názory občanů tištěného DubáčkaZačalo jaro a většina z nás zavítá do přírody na menší či větší procházku, abychom se potěšili tou krásou, která kolem roste, kvete a voní. Člověk má hned jinou náladu, když mu do kroku prozpěvují ptáci a sluníčko pouští první paprsky....

Byl páteční podvečer 16. 4. 2004 a jako každý den jsem vyrazila i já. Nebyla jsem sama. Vyrazil si i pan Pompa s károu naloženou dvěma křesly (asi si chtěl udělat piknik?!). K mému nemalému zděšení jsem při zpáteční cestě z Nedamova zjistila, že pan Pompa ponechal tyto dva kusy starého roztrhaného nábytku pohozené u stáčírny na kraji vozovky!

Asi po týdnu jeho činu se Rychlá rota pustila do úklidu celého prostoru a křesla s ostatním harampádím odvezla. Žasla jsem, jak se okolí stáčírny proměnilo v čisté, příjemné prostředí, proto klobouk dolů před zaměstnanci Rychlé roty.

Moje radost však netrvala dlouho. Po měsíci, 16. 5. v odpoledních hodinách, sleduji při zpáteční cestě z Nedamova opět pana Pompu doprovázeného druhým mužem, jak znovu vyhazuje nepotřebnou lednici a koberce. Krve by se ve mně nedořezal, jaký vztek do mne vjel. Asi bych se ztěží ovládla, kdybych byla aspoň o sto metrů k nim blíže. Ale jak rychle přijeli, tak rychle odjeli. Mrzí mě, že práce, na které se zaměstnanci OÚ Dubá nadřeli, je pryč. Pan Pompa by se asi divil, kdyby mu Rychlá rota odpady vozila před dům tak, jak to dělá on jim, aniž by se zastyděl.

Proto otázka na vedení OÚ Dubá: nechcete zaměstnat pana Pompu, třeba by si začal vážit okolí, které by po sobě uklidil?!

Vaše čtenářka[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5

( Celá tisková zpráva | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Dubáček (červen 2004) )

  AKTUALITKY

30.07.2011: Dubské Švýcarsko: Soutěž s historickými výlety po Dubé
Dubské Švýcarsko na svých internetových stránkách zveřejnilo soutěž s historickými výlety po Dubé. Soutěž je vhodná pro každého, kdo má rád procházky na čerstvém vzduchu a těší ho objevovat stále něco nového. Výlety jsou individuální. Sami si zvolíte kdy, kam a s kým se na výlet vypravíte. Vyhrát můžete dovolenou, romantické víkendy na zámku Nový Berštejn a řadu dalších hodnotných cen. Více o soutěži na www.dubske-svycarsko.cz.

19.05.2008: Dětský den pro děti i veřejnost v Autokempu Nedamov
Základní škola Dubá a Autocamp Nedamov pořádá v pátek dne 30. května 2008 dětský den pro děti i veřejnost. Začátek akce je v 9.00 hodin v areálu Autocampu Nedamov.

19.05.2008: Rodiče, vyzvedněte si Rozhodnutí o přijetí Vašeho dítěte do MŠ Dubá
Ředitelka Mateřské školy v Dubé, paní Zdena Šindelářová sděluje: "Rodiče, kteří si v MŠ doposud nevyzvedli ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ dítěte do MŠ, které se vydávalo 14.5.2008, dostavte se po telefonické dohodě k jeho převzetí! Schůzka pro rodiče nově přijatých dětí se bude konat 24.6. od 15.00 v MŠ - oddělení Sluníček."

22.04.2008: Strašidelný les
V sobotu 31.května se koná již 4. ročník putování po okolí dubska pro děti i dospělé, tentokrát pod názvem Strašidelný les. Start je na zahradě mateřské školy mezi 14.00 - 15.00.

04.04.2008: Možnost získat prostředky na rozvoj bydlení v Dubé?
Město Dubá bude i v letošním roce poskytovat finanční příspěvky na opravu fasád, na výměnu oken a na zřízení domovních čistíren odpadních vod. Bližší informace získáte na Stavebním úřadě Dubá, tel. číslo 487 870 103, paní Čermáková nebo paní Králová.

WebZdarma.cz

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.