NET Dubáček
 Datum: 20. 11. 2019 
 (svátek má Nikola)
| Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |
   

  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:

Registrace | Info
Zapomenuté hesloZpravodajský a diskusní server města Dubá
Podpořte nás umístěním naší ikonky na váš web..... Pro více informací klikněte na ikonku.


* Otevřený dopis všem zastupitelům města Dubá
Vydáno dne 29. 11. 2004 (743 přečtení)

Článek převzatý z rubriky Názory občanů tištěného DubáčkaVážení zastupitelé,

my učitelé ze Základní školy v Dubé, bychom chtěli vyjádřil podporu odvolané ředitelce, paní Mgr. Zdeňce Šepsové. Jsme přesvědčeni o tom, že odvolání bylo unáhlené a vznikla chaotická situace, která se nepříznivě odráží v klimatu celé školy......

V době ukončení čtvrtletí, hodnocení prospěchu žáků a v období intenzívní přípravy na přijímací zkoušky na střední školy a učiliště, je krajně nezodpovědné vůči žákům i rodičům takovýto krok podniknout. Po celou dobu působení paní Mgr. Zdeňky Šepsové na postu ředitelky ZŠ bylo dosahováno výborných výsledků ve všech odvětvích pedagogické činnosti. Pod jejím vedením se rozšířilo spektrum výuky žáků a individuální vzdělávání pedagogů. Pokud se vyskytly vytýkané nedostatky ekonomického rázu v hospodaření školy a nebyla o tomto dosud vydána pravomocná rozhodnutí kompetentních orgánů - orgánů činných v trestním řízení - shledáváme provedené kroky vedením Města Dubé vůči ředitelce školy jako neopodstatněné a předčasné.

V Dubé, dne 7.11.2004

Pozn. reakce: Pod příspěvkem bylo podepsáno 13 učitelů a vychovatelů z celkového počtu 16 a příspěvek byl zaslán též na vědomí Krajský úřadu Libereckého kraje, zástupci hejtmana a resort školství a mládeže.[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5

( Celá tisková zpráva | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Dubáček (Prosinec 2004) )

  AKTUALITKY

30.07.2011: Dubské Švýcarsko: Soutěž s historickými výlety po Dubé
Dubské Švýcarsko na svých internetových stránkách zveřejnilo soutěž s historickými výlety po Dubé. Soutěž je vhodná pro každého, kdo má rád procházky na čerstvém vzduchu a těší ho objevovat stále něco nového. Výlety jsou individuální. Sami si zvolíte kdy, kam a s kým se na výlet vypravíte. Vyhrát můžete dovolenou, romantické víkendy na zámku Nový Berštejn a řadu dalších hodnotných cen. Více o soutěži na www.dubske-svycarsko.cz.

19.05.2008: Dětský den pro děti i veřejnost v Autokempu Nedamov
Základní škola Dubá a Autocamp Nedamov pořádá v pátek dne 30. května 2008 dětský den pro děti i veřejnost. Začátek akce je v 9.00 hodin v areálu Autocampu Nedamov.

19.05.2008: Rodiče, vyzvedněte si Rozhodnutí o přijetí Vašeho dítěte do MŠ Dubá
Ředitelka Mateřské školy v Dubé, paní Zdena Šindelářová sděluje: "Rodiče, kteří si v MŠ doposud nevyzvedli ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ dítěte do MŠ, které se vydávalo 14.5.2008, dostavte se po telefonické dohodě k jeho převzetí! Schůzka pro rodiče nově přijatých dětí se bude konat 24.6. od 15.00 v MŠ - oddělení Sluníček."

22.04.2008: Strašidelný les
V sobotu 31.května se koná již 4. ročník putování po okolí dubska pro děti i dospělé, tentokrát pod názvem Strašidelný les. Start je na zahradě mateřské školy mezi 14.00 - 15.00.

04.04.2008: Možnost získat prostředky na rozvoj bydlení v Dubé?
Město Dubá bude i v letošním roce poskytovat finanční příspěvky na opravu fasád, na výměnu oken a na zřízení domovních čistíren odpadních vod. Bližší informace získáte na Stavebním úřadě Dubá, tel. číslo 487 870 103, paní Čermáková nebo paní Králová.

WebZdarma.cz

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.