NET Dubáček
 Datum: 20. 11. 2019 
 (svátek má Nikola)
| Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |
   

  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:

Registrace | Info
Zapomenuté hesloZpravodajský a diskusní server města Dubá
Podpořte nás umístěním naší ikonky na váš web..... Pro více informací klikněte na ikonku.


* Všude se krade. V Dubé však lupiči chodí i na vánoční cukroví.
Vydáno dne 11. 12. 2004 (920 přečtení)

- "Už to víš?"
- "Copak zase?"
- "Paní Faitlové ze schodů na půdu někdo přes den ukradl krabice s cukrovím" ....

- "Neříkej! To už je fakt síla."
- "Ani nevíš jak je mi jí líto. Každý rok se s tím tak piplá, je to její pýcha a teď.... Když mi to říkala, měla slzy na krajíčku."

Takhle nějak proběhl rozhovor mezi mou přítelkyní a mnou. Je opravdu síla, pro co si zloději dneska nepřijdou až do našich domovů. Kdyby věděli, že nekradou jen jakousi hmotu, ale i naše city k ní. Možná by bylo lepší nic nemít a když něco mít, tak k tomu nemít vztah, aby nás případné odcizení tolik nebolelo.... Jenže jak by to potom vypadalo.... Kradou se přece také děti. A nemít vztah k dětem ... no to by se nám do budoucna už vůbec nevyplatilo. Takže se raději mějme rádi.

Vzkaz pro zlodějíčky vánočního cukroví: "Doufám, že Vás o Vánocích bude pořádně hryzat svědomí."


[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5

( Celá tisková zpráva | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Miroslav Jakuš )

  AKTUALITKY

30.07.2011: Dubské Švýcarsko: Soutěž s historickými výlety po Dubé
Dubské Švýcarsko na svých internetových stránkách zveřejnilo soutěž s historickými výlety po Dubé. Soutěž je vhodná pro každého, kdo má rád procházky na čerstvém vzduchu a těší ho objevovat stále něco nového. Výlety jsou individuální. Sami si zvolíte kdy, kam a s kým se na výlet vypravíte. Vyhrát můžete dovolenou, romantické víkendy na zámku Nový Berštejn a řadu dalších hodnotných cen. Více o soutěži na www.dubske-svycarsko.cz.

19.05.2008: Dětský den pro děti i veřejnost v Autokempu Nedamov
Základní škola Dubá a Autocamp Nedamov pořádá v pátek dne 30. května 2008 dětský den pro děti i veřejnost. Začátek akce je v 9.00 hodin v areálu Autocampu Nedamov.

19.05.2008: Rodiče, vyzvedněte si Rozhodnutí o přijetí Vašeho dítěte do MŠ Dubá
Ředitelka Mateřské školy v Dubé, paní Zdena Šindelářová sděluje: "Rodiče, kteří si v MŠ doposud nevyzvedli ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ dítěte do MŠ, které se vydávalo 14.5.2008, dostavte se po telefonické dohodě k jeho převzetí! Schůzka pro rodiče nově přijatých dětí se bude konat 24.6. od 15.00 v MŠ - oddělení Sluníček."

22.04.2008: Strašidelný les
V sobotu 31.května se koná již 4. ročník putování po okolí dubska pro děti i dospělé, tentokrát pod názvem Strašidelný les. Start je na zahradě mateřské školy mezi 14.00 - 15.00.

04.04.2008: Možnost získat prostředky na rozvoj bydlení v Dubé?
Město Dubá bude i v letošním roce poskytovat finanční příspěvky na opravu fasád, na výměnu oken a na zřízení domovních čistíren odpadních vod. Bližší informace získáte na Stavebním úřadě Dubá, tel. číslo 487 870 103, paní Čermáková nebo paní Králová.

WebZdarma.cz

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.