NET Dubáček
 Datum: 01. 06. 2020 
 (svátek má Laura)
| Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |
   

  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:

Registrace | Info
Zapomenuté hesloZpravodajský a diskusní server města Dubá
Podpořte nás umístěním naší ikonky na váš web..... Pro více informací klikněte na ikonku.


* Zimní halový turnaj ve fotbale v Dubé
Vydáno dne 18. 01. 2005 (1454 přečtení)

Halový fotbal V sobotu 15. ledna se v tělocvičně ZŠ Dubá uskutečnil halový fotbalový turnaj. Zúčastnilo se ho sedm celků: SK Mšeno, Zahrádky, Sosnová, Coca cola, Tuhaň, Stratos Dubá a pořádající Slavoj Dubá. Protože jedno mužstvo účast na poslední chvíli odřeklo, došlo ke změně hracího systému, což vedlo k posunutí plánovaného začátku turnaje a protažení až do odpoledních hodin.
Nakonec byl zvolen spravedlivý systém „každý s každým“ s hrací dobou 15 minut. Diváci si tedy přišli na porci 21 zápasů! Celá akce byla slavnostně ukončena vyhlášením konečného pořadí, včetně předání cen pro nejlepšího golmana, střelce a hráče turnaje....

(více se dozvíte v úplném znění článku ...)

Příjemným zpestřením pro diváky ale i pro nás fotbalisty bylo několikeré vystoupení „našich“ dubských roztleskávaček. Už jsem si zvykli, že při domácích zápasech nechybí.

Velice pohledný fotbal předváděla Coca Cola – tým pana učitele Dvořáka. Bylo poznat, že jako jediní mají větší zkušenosti s halovým fotbalem, který je od toho jedenáctkového přeci jen odlišný. Z tohoto mužstva nakonec vzešel i nejlepší hráč turnaje. Mezi favority se pak zařadilo Mšenské SK (hrající občas velmi tvrdě), Sosnová a samozřejmě také Slavoj. Tyto týmy až do posledního zápasu turnaje bojovaly o umístění na stupních vítězů.
Na délku turnaje asi nejvíce doplatilo družstvo Tuhaně, které přijelo pouze v pěti. Na druhou stranu je třeba říci, že se Tuhaň postarala i o největší překvapení, o jasnou porážku do té doby suverénní Sosnové.

Konečné pořadí si můžete přečíst v následující tabulce.

Pořadí Mužstvo Z, V, R, P, Body
1. SK Mšeno 6, 5, 1, 0, 16
2. Coca Cola 6, 4, 2, 0, 14
3. Slavoj Dubá 6, 3, 1, 2, 10
4. Sosnová 6, 3, 0, 3, 9
5. Zahrádky 6, 2, 0, 4, 6
6. Stratos Dubá 6, 1, 0, 5, 3
7. Tuhaň 6, 1, 0, 5, 3


Zbývá už jen doplnit dvě věci. Cenu pro nejlepšího střelce si odnesl kanonýr ze Zahrádek … a nejlepším golmanem byla vyhlášena nová dubská brankářská posila … .

Držte palce Slavoji na Turnaji v Mladé Boleslavi - 23.1. se ho zúčastní dorostenci a hned o týden později také mužstvo mužů. Tam nás budou čekat daleko silnější soupeři, ale přesto chceme uspět.

Za Slavoj Dubá M. Soukup[Akt. známka: 1,00] 1 2 3 4 5

( Celá tisková zpráva | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Miroslav Soukup )

  AKTUALITKY

30.07.2011: Dubské Švýcarsko: Soutěž s historickými výlety po Dubé
Dubské Švýcarsko na svých internetových stránkách zveřejnilo soutěž s historickými výlety po Dubé. Soutěž je vhodná pro každého, kdo má rád procházky na čerstvém vzduchu a těší ho objevovat stále něco nového. Výlety jsou individuální. Sami si zvolíte kdy, kam a s kým se na výlet vypravíte. Vyhrát můžete dovolenou, romantické víkendy na zámku Nový Berštejn a řadu dalších hodnotných cen. Více o soutěži na www.dubske-svycarsko.cz.

19.05.2008: Dětský den pro děti i veřejnost v Autokempu Nedamov
Základní škola Dubá a Autocamp Nedamov pořádá v pátek dne 30. května 2008 dětský den pro děti i veřejnost. Začátek akce je v 9.00 hodin v areálu Autocampu Nedamov.

19.05.2008: Rodiče, vyzvedněte si Rozhodnutí o přijetí Vašeho dítěte do MŠ Dubá
Ředitelka Mateřské školy v Dubé, paní Zdena Šindelářová sděluje: "Rodiče, kteří si v MŠ doposud nevyzvedli ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ dítěte do MŠ, které se vydávalo 14.5.2008, dostavte se po telefonické dohodě k jeho převzetí! Schůzka pro rodiče nově přijatých dětí se bude konat 24.6. od 15.00 v MŠ - oddělení Sluníček."

22.04.2008: Strašidelný les
V sobotu 31.května se koná již 4. ročník putování po okolí dubska pro děti i dospělé, tentokrát pod názvem Strašidelný les. Start je na zahradě mateřské školy mezi 14.00 - 15.00.

04.04.2008: Možnost získat prostředky na rozvoj bydlení v Dubé?
Město Dubá bude i v letošním roce poskytovat finanční příspěvky na opravu fasád, na výměnu oken a na zřízení domovních čistíren odpadních vod. Bližší informace získáte na Stavebním úřadě Dubá, tel. číslo 487 870 103, paní Čermáková nebo paní Králová.

WebZdarma.cz

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.