NET Dubáček
 Datum: 15. 09. 2019 
 (svátek má Jolana)
| Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |
   

  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:

Registrace | Info
Zapomenuté hesloZpravodajský a diskusní server města Dubá
Podpořte nás umístěním naší ikonky na váš web..... Pro více informací klikněte na ikonku.


* Výsledek ankety na téma, zda-li je Dubá rozpolcená = Dubá jde správným směrem!
Vydáno dne 18. 01. 2005 (812 přečtení)

Výsledek ankety na téma "Je Dubá rozpolcená?"Do 17.1.2005 tohoto roku jste měli možnost hlasovat v anketě na téma, zda-li je Dubá rozpolcená či nikoli. Tento příspěvek si klade za úkol zhodnotit celou anketu a hlavně dát Vám příležitost k tomu, aby jste se mohli k tématu ankety vyjádřit i svými komentáři (viz. úplné znění tohoto příspěvku ...)

Tedy vězte, že se ankety do 17.1.2005 (ankety na našem webu jsou totiž stále aktivní, je Vám tedy dána možnost hlasovat i nadále) zůčastnilo celkem 49 respondentů, z nichž většina (16 hlasů - 32,65%) se přiklonila k tomu, že Dubá není jednotná a že to škodí jejímu rozvoji.

Druhou nejpočetnější skupinu tvořili ti, kterým se Dubá zdá jaksi roztrhaná na "partičky", ale kteří si nemyslí, že by tento stav škodil jejímu rozvoji (12 hlasů - 24,49%).


Třetí skupinu v pořadí tvořili ti, kterým je v Dubé fajn a kteří mají radost ze současného stavu a směru, kterým Dubá jde (11 hlasů - 22,45%)


Na posledním místě zkončili s odpovědí ti, kteří necítí žádné rozpolcení v Dubé, kteří by sice rádi aby se mezi dubskými občany více komunikovalo, ale i bez toho jsou se současnou situací celkem spokojeni.


Co říci závěrem? I přesto, že nejvíce hlasů získala odpověď, že Dubá je rozpolcená, tak je nutné přihlédnout k tomu, že ostatní tři odpovědi ve své podstatě vyjadřovali celkovou spokojenost se současným směrem vývoje Dubé. Lze tedy tím pádem i sečíst jejich procenta v takovém posuzování. V takovém případě vyjádřilo 32,65% respondentů nespokojenost a 67,35 (tedy valná většina) spokojenost se současným vývojem Dubé.

Dubá tedy jde (i když s občasnými peripetiemi) asi správným směrem, i když by možná mohla jít (kdyby všichni táhli za jeden provaz - a nejde jen o zastupitele) rychleji.


[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5

( Celá tisková zpráva | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: NET Dubáček )

  AKTUALITKY

30.07.2011: Dubské Švýcarsko: Soutěž s historickými výlety po Dubé
Dubské Švýcarsko na svých internetových stránkách zveřejnilo soutěž s historickými výlety po Dubé. Soutěž je vhodná pro každého, kdo má rád procházky na čerstvém vzduchu a těší ho objevovat stále něco nového. Výlety jsou individuální. Sami si zvolíte kdy, kam a s kým se na výlet vypravíte. Vyhrát můžete dovolenou, romantické víkendy na zámku Nový Berštejn a řadu dalších hodnotných cen. Více o soutěži na www.dubske-svycarsko.cz.

19.05.2008: Dětský den pro děti i veřejnost v Autokempu Nedamov
Základní škola Dubá a Autocamp Nedamov pořádá v pátek dne 30. května 2008 dětský den pro děti i veřejnost. Začátek akce je v 9.00 hodin v areálu Autocampu Nedamov.

19.05.2008: Rodiče, vyzvedněte si Rozhodnutí o přijetí Vašeho dítěte do MŠ Dubá
Ředitelka Mateřské školy v Dubé, paní Zdena Šindelářová sděluje: "Rodiče, kteří si v MŠ doposud nevyzvedli ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ dítěte do MŠ, které se vydávalo 14.5.2008, dostavte se po telefonické dohodě k jeho převzetí! Schůzka pro rodiče nově přijatých dětí se bude konat 24.6. od 15.00 v MŠ - oddělení Sluníček."

22.04.2008: Strašidelný les
V sobotu 31.května se koná již 4. ročník putování po okolí dubska pro děti i dospělé, tentokrát pod názvem Strašidelný les. Start je na zahradě mateřské školy mezi 14.00 - 15.00.

04.04.2008: Možnost získat prostředky na rozvoj bydlení v Dubé?
Město Dubá bude i v letošním roce poskytovat finanční příspěvky na opravu fasád, na výměnu oken a na zřízení domovních čistíren odpadních vod. Bližší informace získáte na Stavebním úřadě Dubá, tel. číslo 487 870 103, paní Čermáková nebo paní Králová.

WebZdarma.cz

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.