NET Dubáček
 Datum: 15. 09. 2019 
 (svátek má Jolana)
| Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |
   

  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:

Registrace | Info
Zapomenuté hesloZpravodajský a diskusní server města Dubá
Podpořte nás umístěním naší ikonky na váš web..... Pro více informací klikněte na ikonku.


* Hotel Slávie v plamenech
Vydáno dne 11. 02. 2005 (638 přečtení)

Hotel Slávie v DubéJestlipak vůbec víte, že nám málem shořel náš Hotel Slávie. Když byste si prohlédli zprávu o výjezdech naší hasičské jednotky, zjistili byste, že právě 9. ledna tohoto roku tato jednotka zachránila náš pověstný hotel s největším sálem široko daleko před ničivými plameny. Budiž jim za to věčná chvála.

Možná, že se jednalo o dílo žháře, kterého nedávno dopadla policie, jak o tom napsal informační server I-NOVINY. Výtažek ze zprávy SDH Dubá naleznete v úplném znění tohoto příspěvku ...


Ze zprávy o výjezdech dubské hasičské jednotky:
9.1.2005 od 02:20 do 02:39 hodin vyjela jednotka na požár „Hotelu Slávie“ na Českolipské ulici s technikou: CAS - 24 a RZA Nissan Patrol v počtu 1 + 6. Po příjezdu na místo zásahu, násilném vniknutí do objektu a provedeném průzkumu zjištěn požár v prvním nadzemním podlaží bývalé restaurace. Na lokalizaci a následnou likvidaci požářiště byly nasazeny dva proudy „C“. Zásah probíhal v dýchací technice. Na místě zasahovala Policie České republiky a kriminální policie se psovodem s důvodným podezřením na úmyslné zapálení. Na zásah se spotřebovalo 600 litrů vody a byl uchráněn majetek města Dubá v hodnotě čtyř miliónů Kč.


[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5

( Celá tisková zpráva | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: http://sdh-duba.euweb.cz )

  AKTUALITKY

30.07.2011: Dubské Švýcarsko: Soutěž s historickými výlety po Dubé
Dubské Švýcarsko na svých internetových stránkách zveřejnilo soutěž s historickými výlety po Dubé. Soutěž je vhodná pro každého, kdo má rád procházky na čerstvém vzduchu a těší ho objevovat stále něco nového. Výlety jsou individuální. Sami si zvolíte kdy, kam a s kým se na výlet vypravíte. Vyhrát můžete dovolenou, romantické víkendy na zámku Nový Berštejn a řadu dalších hodnotných cen. Více o soutěži na www.dubske-svycarsko.cz.

19.05.2008: Dětský den pro děti i veřejnost v Autokempu Nedamov
Základní škola Dubá a Autocamp Nedamov pořádá v pátek dne 30. května 2008 dětský den pro děti i veřejnost. Začátek akce je v 9.00 hodin v areálu Autocampu Nedamov.

19.05.2008: Rodiče, vyzvedněte si Rozhodnutí o přijetí Vašeho dítěte do MŠ Dubá
Ředitelka Mateřské školy v Dubé, paní Zdena Šindelářová sděluje: "Rodiče, kteří si v MŠ doposud nevyzvedli ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ dítěte do MŠ, které se vydávalo 14.5.2008, dostavte se po telefonické dohodě k jeho převzetí! Schůzka pro rodiče nově přijatých dětí se bude konat 24.6. od 15.00 v MŠ - oddělení Sluníček."

22.04.2008: Strašidelný les
V sobotu 31.května se koná již 4. ročník putování po okolí dubska pro děti i dospělé, tentokrát pod názvem Strašidelný les. Start je na zahradě mateřské školy mezi 14.00 - 15.00.

04.04.2008: Možnost získat prostředky na rozvoj bydlení v Dubé?
Město Dubá bude i v letošním roce poskytovat finanční příspěvky na opravu fasád, na výměnu oken a na zřízení domovních čistíren odpadních vod. Bližší informace získáte na Stavebním úřadě Dubá, tel. číslo 487 870 103, paní Čermáková nebo paní Králová.

WebZdarma.cz

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.