NET Dubáček
 Datum: 20. 09. 2019 
 (svátek má Oleg)
| Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |
   

  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:

Registrace | Info
Zapomenuté hesloZpravodajský a diskusní server města Dubá
Podpořte nás umístěním naší ikonky na váš web..... Pro více informací klikněte na ikonku.


* Výroční zprávy Městského úřadu Dubá
Vydáno dne 25. 02. 2005 (623 přečtení)

Městský úřad v současné době vydal a postupně i bude vydávat informační a hodnotící zprávy o činnosti města,jeho hospodaření, jakožto i o činnosti a hospodaření jeho příspěvkových organizací a organizačních jednotek. Ty, které byly zveřejněny na oficiálních stránkách našeho města, jsme vám pro jednodušší způsob jejich přečtení přinesli i na našem serveru v menu Informace MěÚ Dubá.
. Osobně hodnotím kladně vypracování takovýchto zpráv, které jsou velkým přínosem pro každého, kdo chce sledovat činnost našeho města. Chtěl bych za ně současnému vedení města tímto způsobem poděkovat....

Nyní k předmětu tohoto článku. Po přečtení zpráv, které mně osobně přinesly i spousty nových informací, mě napadlo, že by nebylo od věci dát vám na našem serveru prostor k reagování na informace v těchto zprávách uveřejněné, tedy dát vám možnost zde pochválit vedení našeho města, nebo jej třeba upozornit na něco, co mu možná uniká. Ve zprávách se také vyskytuje mnoho záměrů současného vedení například ve spojitosti s Autocampem Nedamov, nebo s výstavnou rodinných domů. I zde je možné, že Vás něco napadne.

Abych Vás možná trošičku popích, nenašel jsem ve zprávách informaci o zamýšleném rozvoji (již i projektově zaměřeného) území okolo dětského hřiště a autobusového nádraží v Dubé, nenašel jsem v nich informaci o budoucnosti Hotelu Slávie, a nenašel jsem ani informaci o (i na tomto serveru v jedné diskusi zmíněné) 11 miliónové dotaci pro Základní školu.

Těším se (a doufám, že nejen já) na vaše názory.

Miroslav Jakuš


[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5

( Celá tisková zpráva | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Miroslav Jakuš )

  AKTUALITKY

30.07.2011: Dubské Švýcarsko: Soutěž s historickými výlety po Dubé
Dubské Švýcarsko na svých internetových stránkách zveřejnilo soutěž s historickými výlety po Dubé. Soutěž je vhodná pro každého, kdo má rád procházky na čerstvém vzduchu a těší ho objevovat stále něco nového. Výlety jsou individuální. Sami si zvolíte kdy, kam a s kým se na výlet vypravíte. Vyhrát můžete dovolenou, romantické víkendy na zámku Nový Berštejn a řadu dalších hodnotných cen. Více o soutěži na www.dubske-svycarsko.cz.

19.05.2008: Dětský den pro děti i veřejnost v Autokempu Nedamov
Základní škola Dubá a Autocamp Nedamov pořádá v pátek dne 30. května 2008 dětský den pro děti i veřejnost. Začátek akce je v 9.00 hodin v areálu Autocampu Nedamov.

19.05.2008: Rodiče, vyzvedněte si Rozhodnutí o přijetí Vašeho dítěte do MŠ Dubá
Ředitelka Mateřské školy v Dubé, paní Zdena Šindelářová sděluje: "Rodiče, kteří si v MŠ doposud nevyzvedli ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ dítěte do MŠ, které se vydávalo 14.5.2008, dostavte se po telefonické dohodě k jeho převzetí! Schůzka pro rodiče nově přijatých dětí se bude konat 24.6. od 15.00 v MŠ - oddělení Sluníček."

22.04.2008: Strašidelný les
V sobotu 31.května se koná již 4. ročník putování po okolí dubska pro děti i dospělé, tentokrát pod názvem Strašidelný les. Start je na zahradě mateřské školy mezi 14.00 - 15.00.

04.04.2008: Možnost získat prostředky na rozvoj bydlení v Dubé?
Město Dubá bude i v letošním roce poskytovat finanční příspěvky na opravu fasád, na výměnu oken a na zřízení domovních čistíren odpadních vod. Bližší informace získáte na Stavebním úřadě Dubá, tel. číslo 487 870 103, paní Čermáková nebo paní Králová.

WebZdarma.cz

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.