NET Dubáček
 Datum: 15. 09. 2019 
 (svátek má Jolana)
| Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |
   

  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:

Registrace | Info
Zapomenuté hesloZpravodajský a diskusní server města Dubá
Podpořte nás umístěním naší ikonky na váš web..... Pro více informací klikněte na ikonku.


* Nezapomínají na naše nejstarší občany
Vydáno dne 04. 03. 2005 (621 přečtení)

Článek převzatý z rubriky Názory občanů tištěného DubáčkaNěkteří občané v Dubé si ještě zaručeně vzpomenou na dřívější činnost našich občanů (hlavně žen) tehdy v komisi, která se nazývala „Sborem pro občanské záležitosti" (SPOZ).

Náplní tehdejší komise byla činnost spíše občanského charakteru - zajišťování vítání občánků, zlaté svatby, životní jubilea, dny učitelů a další podobné akce.
Tímto naším úvodem chceme připomenout, že ...

do dnešní doby stále ještě mezi námi máme ochotné ženy, které se částečně této činnosti věnují a nezapomínají na naše staré občany, kteří se svou prací a činností dříve také podíleli na chodu našeho města. Tyto obětavé ženy je při jejich životních jubileích doma navštěvují. Věnují jim svůj volný čas a naši staří občané jim za jejich obětavost vždy rádi poděkují. I my jim touto cestou vyslovujeme velký dík za jejich činnost.

Určitě si mnohý z Vás nyní řekne - „Které to jsou ty obětavé ženy mezi námi"? Jedná se o dlouholeté dobrovolnice - paní Anitu Petráňovou, Marii Matouškovou, Zdeňku Čechovou, Věru Jakušovou, Evu Jelenovou, Martu Vondráčkovou a mezi nové obětavé ženy ještě přibyly také paní Linda Staňková a Jindřiška Stehnová, které zajišťují tuto činnost i na našich vesnicích. V roce 2004 navštívily celkem 51 jubilantů.

Všem těmto ženám ještě jednou za obětavou činnost děkujeme a určitě při osobním setkání si každý z občanů uvědomí, že tyto ženy zná velmi dobře, ale málokdo z nás o této jejich činnosti ví.

Miroslava Papírníková, matrikářka MěÚ Dubá


[Akt. známka: 1,00] 1 2 3 4 5

( Celá tisková zpráva | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Dubáček (Březen 2005) )

  AKTUALITKY

30.07.2011: Dubské Švýcarsko: Soutěž s historickými výlety po Dubé
Dubské Švýcarsko na svých internetových stránkách zveřejnilo soutěž s historickými výlety po Dubé. Soutěž je vhodná pro každého, kdo má rád procházky na čerstvém vzduchu a těší ho objevovat stále něco nového. Výlety jsou individuální. Sami si zvolíte kdy, kam a s kým se na výlet vypravíte. Vyhrát můžete dovolenou, romantické víkendy na zámku Nový Berštejn a řadu dalších hodnotných cen. Více o soutěži na www.dubske-svycarsko.cz.

19.05.2008: Dětský den pro děti i veřejnost v Autokempu Nedamov
Základní škola Dubá a Autocamp Nedamov pořádá v pátek dne 30. května 2008 dětský den pro děti i veřejnost. Začátek akce je v 9.00 hodin v areálu Autocampu Nedamov.

19.05.2008: Rodiče, vyzvedněte si Rozhodnutí o přijetí Vašeho dítěte do MŠ Dubá
Ředitelka Mateřské školy v Dubé, paní Zdena Šindelářová sděluje: "Rodiče, kteří si v MŠ doposud nevyzvedli ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ dítěte do MŠ, které se vydávalo 14.5.2008, dostavte se po telefonické dohodě k jeho převzetí! Schůzka pro rodiče nově přijatých dětí se bude konat 24.6. od 15.00 v MŠ - oddělení Sluníček."

22.04.2008: Strašidelný les
V sobotu 31.května se koná již 4. ročník putování po okolí dubska pro děti i dospělé, tentokrát pod názvem Strašidelný les. Start je na zahradě mateřské školy mezi 14.00 - 15.00.

04.04.2008: Možnost získat prostředky na rozvoj bydlení v Dubé?
Město Dubá bude i v letošním roce poskytovat finanční příspěvky na opravu fasád, na výměnu oken a na zřízení domovních čistíren odpadních vod. Bližší informace získáte na Stavebním úřadě Dubá, tel. číslo 487 870 103, paní Čermáková nebo paní Králová.

WebZdarma.cz

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.