NET Dubáček
 Datum: 20. 11. 2019 
 (svátek má Nikola)
| Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |
   

  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:

Registrace | Info
Zapomenuté hesloZpravodajský a diskusní server města Dubá
Podpořte nás umístěním naší ikonky na váš web..... Pro více informací klikněte na ikonku.


* Odpověď na článek "Nedivím se" z minulého čísla Dubáčka
Vydáno dne 04. 03. 2005 (988 přečtení)

Článek převzatý z rubriky Názory občanů tištěného DubáčkaPaní Pavlo, sdružení Dubská volba udělala pro Duhou za dva roky mnohem více práce, než se udělalo za celé minulé volební období. Toto snad nebudete popírat. Velký podíl na této skutečnosti má také pan Mgr. Samec, který odvedl mnohem více práce, než bylo jeho povinností, vyplývající z jeho funkce místostarosty.

Pan Samec je ...

vzdělaný, pracovitý a hlavně čestný muž, kterých není v naší společnosti nadbytek. Jisté neříkám nic nového, že především lidé tohoto typu se stávají často terčem nepodložených a smyšlených obvinění. Arogantnost, udávaný důvod odvolání pana Samce, se hodí čas od času také na nás všechny. Kdo z nás nemá občas špatnou náladu a zachová se tak, že toho pak lituje.

Také píšete o praní se o koryta - myslíte tím pravděpodobně praní se o funkce. O funkci se, paní Pavlo, nepere ten, kdo ji již má, ale především ten, kdo ji chce získat a to, jak jistě víte, nebyl případ pana místostarosty ani starostky. Ti měli především starost, jak získat finance pro rozvoj města a zabezpečení investičních akcí.

Dávám Vám zapravdu, že po skončení mandátu se lidé odvděčí za to, co se pro ně udělalo. I já si přeji z celého srdce, aby občané Dubé pozorné sledovali, co kdo pro ně vykonal a stále nezištně koná.

Nakonec jedno přání, paní Pavlo: jestliže píšete článek kritického obsahu, jako je ten Váš v únorovém Dubáčku, bylo by jisté čestné se podepisovat celým jménem a neschovávat se za anonym křestního jména.

Zdeněk Hejduk


Související články:
Blázinec (19.02.2007)
Pár slov k NETu (04.03.2005)
Odvolání dubského místostarosty (09.12.2004)

[Akt. známka: 3,67] 1 2 3 4 5

( Celá tisková zpráva | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Dubáček (Březen 2005) )

  AKTUALITKY

30.07.2011: Dubské Švýcarsko: Soutěž s historickými výlety po Dubé
Dubské Švýcarsko na svých internetových stránkách zveřejnilo soutěž s historickými výlety po Dubé. Soutěž je vhodná pro každého, kdo má rád procházky na čerstvém vzduchu a těší ho objevovat stále něco nového. Výlety jsou individuální. Sami si zvolíte kdy, kam a s kým se na výlet vypravíte. Vyhrát můžete dovolenou, romantické víkendy na zámku Nový Berštejn a řadu dalších hodnotných cen. Více o soutěži na www.dubske-svycarsko.cz.

19.05.2008: Dětský den pro děti i veřejnost v Autokempu Nedamov
Základní škola Dubá a Autocamp Nedamov pořádá v pátek dne 30. května 2008 dětský den pro děti i veřejnost. Začátek akce je v 9.00 hodin v areálu Autocampu Nedamov.

19.05.2008: Rodiče, vyzvedněte si Rozhodnutí o přijetí Vašeho dítěte do MŠ Dubá
Ředitelka Mateřské školy v Dubé, paní Zdena Šindelářová sděluje: "Rodiče, kteří si v MŠ doposud nevyzvedli ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ dítěte do MŠ, které se vydávalo 14.5.2008, dostavte se po telefonické dohodě k jeho převzetí! Schůzka pro rodiče nově přijatých dětí se bude konat 24.6. od 15.00 v MŠ - oddělení Sluníček."

22.04.2008: Strašidelný les
V sobotu 31.května se koná již 4. ročník putování po okolí dubska pro děti i dospělé, tentokrát pod názvem Strašidelný les. Start je na zahradě mateřské školy mezi 14.00 - 15.00.

04.04.2008: Možnost získat prostředky na rozvoj bydlení v Dubé?
Město Dubá bude i v letošním roce poskytovat finanční příspěvky na opravu fasád, na výměnu oken a na zřízení domovních čistíren odpadních vod. Bližší informace získáte na Stavebním úřadě Dubá, tel. číslo 487 870 103, paní Čermáková nebo paní Králová.

WebZdarma.cz

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.