NET Dubáček
 Datum: 20. 11. 2019 
 (svátek má Nikola)
| Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |
   

  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:

Registrace | Info
Zapomenuté hesloZpravodajský a diskusní server města Dubá
Podpořte nás umístěním naší ikonky na váš web..... Pro více informací klikněte na ikonku.


* Reakce na odpověď paní starostky v březnovém čísle tištěného Dubáčka
Vydáno dne 07. 03. 2005 (1093 přečtení)

Jaro na DražejověUveřejňujeme na tomto místě zprávu pana Horáka, týkající se reakce paní starostky na jeho komentář z našeho serveru, který nalezenete na tomto místě.

Vážená paní starostko,
děkuji za odpověď na můj povzdech, týkající se silnice mezi Dražejovem a Nedvězím. Chci spolu s Vámi věřit, že letos bude silnice konečně opravena. Věřím rovněž, že jste mi na podzim elektronickou poštou odpověděla, bohužel, žádná pošta od Vás mi nedošla, patrně se kamsi zatoulala. V jednom se ale mýlíte ....

- dubská radnice žádnou vývěsní skříňku na Nedvězí nemá, nikdy ji tam neinstalovala. Máte-li na mysli skříňku vedle kapličky- tu jsme tam postavili my, chalupáři a slouží k informování pocestných. Jsou v ní umístěny alespoň základní informace o osadě a její historii a také historické fotografie a tak to také zůstane. Mimochodem, tu kapličku jsme také svépomocí opravili v roce 1990, a i o další drobné sakrální stavby (křížky, Boží muka, skalní výklenky) se starají nedvězští chalupáři. Je jen jejich zásluhou, že Nedvězí působí upraveným dojmem a všem procházejícím turistům se tam líbí. Ostatně, volejbalové hřiště je také jejich dílem, právě tak jako údržba nedvězského pramene.Samozřejmě dík patří také dubským hasičům, kteří loni důkladně celou cestu z Dražejova až pod vrcholek Nedvězí prořezali a vyčistili. Podobný zákrok by bylo dobré opakovat každý rok.

Zdraví Petr Horák, Nedvězí.[Akt. známka: 1,00] 1 2 3 4 5

( Celá tisková zpráva | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: email od Petra Horáka )

  AKTUALITKY

30.07.2011: Dubské Švýcarsko: Soutěž s historickými výlety po Dubé
Dubské Švýcarsko na svých internetových stránkách zveřejnilo soutěž s historickými výlety po Dubé. Soutěž je vhodná pro každého, kdo má rád procházky na čerstvém vzduchu a těší ho objevovat stále něco nového. Výlety jsou individuální. Sami si zvolíte kdy, kam a s kým se na výlet vypravíte. Vyhrát můžete dovolenou, romantické víkendy na zámku Nový Berštejn a řadu dalších hodnotných cen. Více o soutěži na www.dubske-svycarsko.cz.

19.05.2008: Dětský den pro děti i veřejnost v Autokempu Nedamov
Základní škola Dubá a Autocamp Nedamov pořádá v pátek dne 30. května 2008 dětský den pro děti i veřejnost. Začátek akce je v 9.00 hodin v areálu Autocampu Nedamov.

19.05.2008: Rodiče, vyzvedněte si Rozhodnutí o přijetí Vašeho dítěte do MŠ Dubá
Ředitelka Mateřské školy v Dubé, paní Zdena Šindelářová sděluje: "Rodiče, kteří si v MŠ doposud nevyzvedli ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ dítěte do MŠ, které se vydávalo 14.5.2008, dostavte se po telefonické dohodě k jeho převzetí! Schůzka pro rodiče nově přijatých dětí se bude konat 24.6. od 15.00 v MŠ - oddělení Sluníček."

22.04.2008: Strašidelný les
V sobotu 31.května se koná již 4. ročník putování po okolí dubska pro děti i dospělé, tentokrát pod názvem Strašidelný les. Start je na zahradě mateřské školy mezi 14.00 - 15.00.

04.04.2008: Možnost získat prostředky na rozvoj bydlení v Dubé?
Město Dubá bude i v letošním roce poskytovat finanční příspěvky na opravu fasád, na výměnu oken a na zřízení domovních čistíren odpadních vod. Bližší informace získáte na Stavebním úřadě Dubá, tel. číslo 487 870 103, paní Čermáková nebo paní Králová.

WebZdarma.cz

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.