NET Dubáček
 Datum: 15. 09. 2019 
 (svátek má Jolana)
| Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |
   

  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:

Registrace | Info
Zapomenuté hesloZpravodajský a diskusní server města Dubá
Podpořte nás umístěním naší ikonky na váš web..... Pro více informací klikněte na ikonku.


* Výsledek ankety na téma "Zákaz kouření v Dubé?"
Vydáno dne 20. 03. 2005 (990 přečtení)

Výsledek ankety na téma "Zákaz kouření v Dubé?"Do 18. března mohli návštěvníci našeho serveru hlasovat v anketě na téma, které bylo v poslední době v médiích dosti „žhavé“ - KOUŘENÍ. Otázka ankety zněla: „Byli byste pro zákaz kouření na území města Dubá“. Odpovědi dopadly následovně: ...

Nejvíce respondentů (14 z 45) hlasovalo pro to, aby se v Dubé kouření zakázalo pouze v restauracích a to pouze jedině když někdo jí, což je již dnes vyžadováno příslušnými právními předpisy....

Druhou skupinou respondentů se stali ti, kteří jsou pro zákaz kouření ve všech veřejných prostorách a v budovách, které jsou v majetku města. Tento názor mělo 10 ze 45 respondentů.

Na třetím místě se s těsným rozdílem jednoho hlasu umístila ta skupina hlasujících, kteří by zakázali kouření všude a kdykoli, tedy ti, kteří by zavedli úplný zákaz kouření v Dubé, bylo-li by to možné.

Na čtvrtém místě se shodně umístili dvě skupiny a to ti kteří by byli pro úplný zákaz kouření v restauracích (6 ze 45) a ti kteří by naopak byli pro povolení kouření kdekoli (6 ze 45).

Co říci k výsledkům ankety? Snad jen to, že ti co by rádi nějakou změnu vedoucí k omezení kouření tvoří většinu oproti těm, kteří by se klonili k tomu, aby vše zůstalo při starém, nebo aby se dokonce jakákoli omezení kouření zrušila.

Miroslav Jakuš


[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5

( Celá tisková zpráva | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: NET Dubáček )

  AKTUALITKY

30.07.2011: Dubské Švýcarsko: Soutěž s historickými výlety po Dubé
Dubské Švýcarsko na svých internetových stránkách zveřejnilo soutěž s historickými výlety po Dubé. Soutěž je vhodná pro každého, kdo má rád procházky na čerstvém vzduchu a těší ho objevovat stále něco nového. Výlety jsou individuální. Sami si zvolíte kdy, kam a s kým se na výlet vypravíte. Vyhrát můžete dovolenou, romantické víkendy na zámku Nový Berštejn a řadu dalších hodnotných cen. Více o soutěži na www.dubske-svycarsko.cz.

19.05.2008: Dětský den pro děti i veřejnost v Autokempu Nedamov
Základní škola Dubá a Autocamp Nedamov pořádá v pátek dne 30. května 2008 dětský den pro děti i veřejnost. Začátek akce je v 9.00 hodin v areálu Autocampu Nedamov.

19.05.2008: Rodiče, vyzvedněte si Rozhodnutí o přijetí Vašeho dítěte do MŠ Dubá
Ředitelka Mateřské školy v Dubé, paní Zdena Šindelářová sděluje: "Rodiče, kteří si v MŠ doposud nevyzvedli ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ dítěte do MŠ, které se vydávalo 14.5.2008, dostavte se po telefonické dohodě k jeho převzetí! Schůzka pro rodiče nově přijatých dětí se bude konat 24.6. od 15.00 v MŠ - oddělení Sluníček."

22.04.2008: Strašidelný les
V sobotu 31.května se koná již 4. ročník putování po okolí dubska pro děti i dospělé, tentokrát pod názvem Strašidelný les. Start je na zahradě mateřské školy mezi 14.00 - 15.00.

04.04.2008: Možnost získat prostředky na rozvoj bydlení v Dubé?
Město Dubá bude i v letošním roce poskytovat finanční příspěvky na opravu fasád, na výměnu oken a na zřízení domovních čistíren odpadních vod. Bližší informace získáte na Stavebním úřadě Dubá, tel. číslo 487 870 103, paní Čermáková nebo paní Králová.

WebZdarma.cz

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.