NET Dubáček
 Datum: 15. 09. 2019 
 (svátek má Jolana)
| Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |
   

  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:

Registrace | Info
Zapomenuté hesloZpravodajský a diskusní server města Dubá
Podpořte nás umístěním naší ikonky na váš web..... Pro více informací klikněte na ikonku.


* Výsledek ankety na téma „Obchvat Dubé“ - Dubští jsou optimisté a realisté zároveň.
Vydáno dne 18. 04. 2005 (957 přečtení)

Do 18. dubna měli návštěvníci našeho serveru možnost hlasovat v anketě na téma „Obchvat Dubé“. Z celkového počtu 38 hlasujících se nejvíce přiklonilo k první (12 hlasů) a poslední odpovědi (také 12 hlasů). Ona první odpověď byla jasně optimistická a vyjadřovala názor, že obchvat Dubé pomůže, odlehčí jí od dopravy, čímž bude Dubá klidnější a tím i atraktivnější. Zmíněná poslední odpověď již byla o něco opatrnější a vyjadřovala názor,....

že se Dubé vlivem obchvatu hodně změní, avšak že její budoucnost záleží na tom, jakým směrem se Dubá mění již dnes, bude-li na náhlou změnu připravena.

Třetí v pořadí s celkem osmi hlasy skončila odpověď, která vyjadřovala spíše negativní pocity, totiž že obchvat Dubé pomůže v bezpečnosti, ale uškodí v atraktivnosti a že se tak Dubá stane zapadlou vesnicí.

Na čtvrtém, posledním místě skončila se šesti hlasy jednoznačně negativní odpověď, která tvrdila, že obchvat Dubou poškodí, že do Dubé zajede jen málokdo, že tržby obchodníkům klesnou a že v ní nikdo mladý nebude chtít bydlet.

Co dodat závěrem? Optimismus znamená radost do života avšak opatrnosti není nikdy nazbyt a určitě je dobré již dnes přemýšlet „co bude“. Pro povzbuzení pesimistů by možná bylo dobré uspořádat poznávací zájezd do Bělé pod Bezdězem, která od zavedení obchvatu jen vzkvétá.

Miroslav Jakuš


[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5

( Celá tisková zpráva | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: NET Dubáček )

  AKTUALITKY

30.07.2011: Dubské Švýcarsko: Soutěž s historickými výlety po Dubé
Dubské Švýcarsko na svých internetových stránkách zveřejnilo soutěž s historickými výlety po Dubé. Soutěž je vhodná pro každého, kdo má rád procházky na čerstvém vzduchu a těší ho objevovat stále něco nového. Výlety jsou individuální. Sami si zvolíte kdy, kam a s kým se na výlet vypravíte. Vyhrát můžete dovolenou, romantické víkendy na zámku Nový Berštejn a řadu dalších hodnotných cen. Více o soutěži na www.dubske-svycarsko.cz.

19.05.2008: Dětský den pro děti i veřejnost v Autokempu Nedamov
Základní škola Dubá a Autocamp Nedamov pořádá v pátek dne 30. května 2008 dětský den pro děti i veřejnost. Začátek akce je v 9.00 hodin v areálu Autocampu Nedamov.

19.05.2008: Rodiče, vyzvedněte si Rozhodnutí o přijetí Vašeho dítěte do MŠ Dubá
Ředitelka Mateřské školy v Dubé, paní Zdena Šindelářová sděluje: "Rodiče, kteří si v MŠ doposud nevyzvedli ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ dítěte do MŠ, které se vydávalo 14.5.2008, dostavte se po telefonické dohodě k jeho převzetí! Schůzka pro rodiče nově přijatých dětí se bude konat 24.6. od 15.00 v MŠ - oddělení Sluníček."

22.04.2008: Strašidelný les
V sobotu 31.května se koná již 4. ročník putování po okolí dubska pro děti i dospělé, tentokrát pod názvem Strašidelný les. Start je na zahradě mateřské školy mezi 14.00 - 15.00.

04.04.2008: Možnost získat prostředky na rozvoj bydlení v Dubé?
Město Dubá bude i v letošním roce poskytovat finanční příspěvky na opravu fasád, na výměnu oken a na zřízení domovních čistíren odpadních vod. Bližší informace získáte na Stavebním úřadě Dubá, tel. číslo 487 870 103, paní Čermáková nebo paní Králová.

WebZdarma.cz

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.