NET Dubáček
 Datum: 08. 04. 2020 
 (svátek má Ema)
| Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |
   

  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:

Registrace | Info
Zapomenuté hesloZpravodajský a diskusní server města Dubá
Podpořte nás umístěním naší ikonky na váš web..... Pro více informací klikněte na ikonku.


* Panská Ves
Vydáno dne 30. 04. 2005 (3145 přečtení)

Regionální zpravodajský server I-NOVINY zveřejnil článek Bude česko prvním místem na Zemi, které zachytí signál, který hovoří o chystaném startu americké "sluneční plachetnice" , která by se měla jako první sluneční plavidlo pokusit o kontrolovaný let na sluneční pohon již 31. května. Prvním z monitorovacích stanovišť na zemském povrchu, které by mělo zachytit signál plavidla z oběžné dráhy, by měla být observatoř Panská Ves na Dubsku. My vám přinášíme několik fotografií z Panské Vsi, které jsme pořídili v loňském roce. Je to báječný cíl například pro prvomájové odpoledne.


Panská Ves se nalézá jihovýchodně od Dubé. Vydat se na ní můžete například tak, že půjdete do Nedamova (rekreační středisko u Dubé) a odtud směrem na Ždírec až narazíte na odbočku, kde se křižují cesty z Plešivce, ze Ždírce a právě i Panské Vsi. Přejeme hezký výlet.Pokud půjdete z Panské Vsi na Rozprechtice přes Křenov, naleznete takovouto ceduli na jednom z domů přímo u cesty.Text a foto Miroslav Jakuš[Akt. známka: 1,00] 1 2 3 4 5

( Celá tisková zpráva | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: I-NOVINY, fotoarchiv NET DUbáčka )

  AKTUALITKY

30.07.2011: Dubské Švýcarsko: Soutěž s historickými výlety po Dubé
Dubské Švýcarsko na svých internetových stránkách zveřejnilo soutěž s historickými výlety po Dubé. Soutěž je vhodná pro každého, kdo má rád procházky na čerstvém vzduchu a těší ho objevovat stále něco nového. Výlety jsou individuální. Sami si zvolíte kdy, kam a s kým se na výlet vypravíte. Vyhrát můžete dovolenou, romantické víkendy na zámku Nový Berštejn a řadu dalších hodnotných cen. Více o soutěži na www.dubske-svycarsko.cz.

19.05.2008: Dětský den pro děti i veřejnost v Autokempu Nedamov
Základní škola Dubá a Autocamp Nedamov pořádá v pátek dne 30. května 2008 dětský den pro děti i veřejnost. Začátek akce je v 9.00 hodin v areálu Autocampu Nedamov.

19.05.2008: Rodiče, vyzvedněte si Rozhodnutí o přijetí Vašeho dítěte do MŠ Dubá
Ředitelka Mateřské školy v Dubé, paní Zdena Šindelářová sděluje: "Rodiče, kteří si v MŠ doposud nevyzvedli ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ dítěte do MŠ, které se vydávalo 14.5.2008, dostavte se po telefonické dohodě k jeho převzetí! Schůzka pro rodiče nově přijatých dětí se bude konat 24.6. od 15.00 v MŠ - oddělení Sluníček."

22.04.2008: Strašidelný les
V sobotu 31.května se koná již 4. ročník putování po okolí dubska pro děti i dospělé, tentokrát pod názvem Strašidelný les. Start je na zahradě mateřské školy mezi 14.00 - 15.00.

04.04.2008: Možnost získat prostředky na rozvoj bydlení v Dubé?
Město Dubá bude i v letošním roce poskytovat finanční příspěvky na opravu fasád, na výměnu oken a na zřízení domovních čistíren odpadních vod. Bližší informace získáte na Stavebním úřadě Dubá, tel. číslo 487 870 103, paní Čermáková nebo paní Králová.

WebZdarma.cz

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.