NET Dubáček
 Datum: 01. 06. 2020 
 (svátek má Laura)
| Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |
   

  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:

Registrace | Info
Zapomenuté hesloZpravodajský a diskusní server města Dubá
Podpořte nás umístěním naší ikonky na váš web..... Pro více informací klikněte na ikonku.


* Dubským zemědělcům se dostane odborné pomoci
Vydáno dne 26. 05. 2005 (691 přečtení)

Dotace zemědělcům jsou i pro ty dubskéAgrární portál AGRIS přinesl informaci o tom, že Společnost pro Jizerské hory a další tři organizace získají z Evropské unie peníze na projekt rozvoje šetrného zemědělství a venkova na území Libereckého kraje, ve které se mimo jiné hovoří i o tom, že v šesti obcích Libereckého kraje (Smržovce, Frýdlantu, Jilemnici, Turnově, České Lípě a Dubé) by měli ekologové vybudovat střediska udržitelného rozvoje venkova, která pomohou zemědělcům najít nejvhodnější možnosti podnikání.

Celý článek na AGRISu si můžete přečíst ZDE. Pro ty, kteří by rádi získali finanční prostředky od EU, doporučujeme také stránky místní akční skupiny vyvíjející aktivity v tomto směru, do které je zapojeno například i město Dubá a také Tělovýchovná jednota Slavoj Dubá. Název této organozace je LAG Podralsko.


[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5

( Celá tisková zpráva |
Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.agris.cz )

  AKTUALITKY

30.07.2011: Dubské Švýcarsko: Soutěž s historickými výlety po Dubé
Dubské Švýcarsko na svých internetových stránkách zveřejnilo soutěž s historickými výlety po Dubé. Soutěž je vhodná pro každého, kdo má rád procházky na čerstvém vzduchu a těší ho objevovat stále něco nového. Výlety jsou individuální. Sami si zvolíte kdy, kam a s kým se na výlet vypravíte. Vyhrát můžete dovolenou, romantické víkendy na zámku Nový Berštejn a řadu dalších hodnotných cen. Více o soutěži na www.dubske-svycarsko.cz.

19.05.2008: Dětský den pro děti i veřejnost v Autokempu Nedamov
Základní škola Dubá a Autocamp Nedamov pořádá v pátek dne 30. května 2008 dětský den pro děti i veřejnost. Začátek akce je v 9.00 hodin v areálu Autocampu Nedamov.

19.05.2008: Rodiče, vyzvedněte si Rozhodnutí o přijetí Vašeho dítěte do MŠ Dubá
Ředitelka Mateřské školy v Dubé, paní Zdena Šindelářová sděluje: "Rodiče, kteří si v MŠ doposud nevyzvedli ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ dítěte do MŠ, které se vydávalo 14.5.2008, dostavte se po telefonické dohodě k jeho převzetí! Schůzka pro rodiče nově přijatých dětí se bude konat 24.6. od 15.00 v MŠ - oddělení Sluníček."

22.04.2008: Strašidelný les
V sobotu 31.května se koná již 4. ročník putování po okolí dubska pro děti i dospělé, tentokrát pod názvem Strašidelný les. Start je na zahradě mateřské školy mezi 14.00 - 15.00.

04.04.2008: Možnost získat prostředky na rozvoj bydlení v Dubé?
Město Dubá bude i v letošním roce poskytovat finanční příspěvky na opravu fasád, na výměnu oken a na zřízení domovních čistíren odpadních vod. Bližší informace získáte na Stavebním úřadě Dubá, tel. číslo 487 870 103, paní Čermáková nebo paní Králová.

WebZdarma.cz

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.