NET Dubáček
 Datum: 01. 06. 2020 
 (svátek má Laura)
| Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |
   

  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:

Registrace | Info
Zapomenuté hesloZpravodajský a diskusní server města Dubá
Podpořte nás umístěním naší ikonky na váš web..... Pro více informací klikněte na ikonku.


* Mladí hasiči opět zvítězili
Vydáno dne 16. 06. 2005 (4671 přečtení)

Vzornou reprezentací Dubé se mohou pochlubit mladí hasiči při SDH Dubá. Opět totiž zvítezili v požární soutěži, ve které dokazovali své schopnosti provést tzv. požární útok. Více infonformací naleznete v úplném znění tohoto příspěvku.Dne 11.6.2005 se kolektiv mladých hasičů zúčastnil oslav Sdružení dobrovolných hasičů města Česká Lípa spojených se soutěží v požárním útoku a požárním kuželníku o putovní pohár SDH Česká Lípa. Při této akci probíhaly ukázky historické a současné požární techniky na kterých jsme se podíleli s ukázkami vozů ZIL 131 a požární stříkačky Praga RN. Současně byla uspořádaná prohlídka vozového parku Hasičského záchranného sboru Česká Lípa s ukázkami slaňování a hasebních zásahů....

Mladí hasiči SDH Dubá se v soutěži umístili na prvním místě s časam v požárním útoku 34 sekund. Ocenění a pohár převzali z rukou Velitele SDH Česká Lípa pana Frydrycha a Ředitele HZS Česká Lípa pana plk. Ing. Jiřího Kunse.

 

Složení požárního družstva:   

strojník

Jaroslav Hypša

koš

Lukáš Mařík

rozdělovač

Matěj Tomášek

L. proud

Kája Melichar,  Kristýna Hypšová

P. proud

Pavel Koubek, Ondřej Lobodáš

Požární kuželník

Pavel Koubek, Lukáš Mařík a Ondřej Lobodáš

                       

Touto cestou chci poděkovat a poblahopřát kolektivu Mladých hasičů SDH Dubá za umístění a jako odměnu za jejich celoroční práci jim bude desetidenní tábor v Novém Městě pod Smrkem. Děkuji vedoucím a členům SDH Dubá za práci s kolektivem mladých hasičů.

 

Pohár a jejich další ocenění budou vystaveny při letních slavností města Dubá (25.června 2005) v prvnim poschodí pošty.

 

Více fotografií naleznete zde.

Jaroslav Hoza[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5

( Celá tisková zpráva | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: SDH Dubá )

  AKTUALITKY

30.07.2011: Dubské Švýcarsko: Soutěž s historickými výlety po Dubé
Dubské Švýcarsko na svých internetových stránkách zveřejnilo soutěž s historickými výlety po Dubé. Soutěž je vhodná pro každého, kdo má rád procházky na čerstvém vzduchu a těší ho objevovat stále něco nového. Výlety jsou individuální. Sami si zvolíte kdy, kam a s kým se na výlet vypravíte. Vyhrát můžete dovolenou, romantické víkendy na zámku Nový Berštejn a řadu dalších hodnotných cen. Více o soutěži na www.dubske-svycarsko.cz.

19.05.2008: Dětský den pro děti i veřejnost v Autokempu Nedamov
Základní škola Dubá a Autocamp Nedamov pořádá v pátek dne 30. května 2008 dětský den pro děti i veřejnost. Začátek akce je v 9.00 hodin v areálu Autocampu Nedamov.

19.05.2008: Rodiče, vyzvedněte si Rozhodnutí o přijetí Vašeho dítěte do MŠ Dubá
Ředitelka Mateřské školy v Dubé, paní Zdena Šindelářová sděluje: "Rodiče, kteří si v MŠ doposud nevyzvedli ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ dítěte do MŠ, které se vydávalo 14.5.2008, dostavte se po telefonické dohodě k jeho převzetí! Schůzka pro rodiče nově přijatých dětí se bude konat 24.6. od 15.00 v MŠ - oddělení Sluníček."

22.04.2008: Strašidelný les
V sobotu 31.května se koná již 4. ročník putování po okolí dubska pro děti i dospělé, tentokrát pod názvem Strašidelný les. Start je na zahradě mateřské školy mezi 14.00 - 15.00.

04.04.2008: Možnost získat prostředky na rozvoj bydlení v Dubé?
Město Dubá bude i v letošním roce poskytovat finanční příspěvky na opravu fasád, na výměnu oken a na zřízení domovních čistíren odpadních vod. Bližší informace získáte na Stavebním úřadě Dubá, tel. číslo 487 870 103, paní Čermáková nebo paní Králová.

WebZdarma.cz

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.