NET Dubáček
 Datum: 20. 11. 2019 
 (svátek má Nikola)
| Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |
   

  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:

Registrace | Info
Zapomenuté hesloZpravodajský a diskusní server města Dubá
Podpořte nás umístěním naší ikonky na váš web..... Pro více informací klikněte na ikonku.


* Santa žije, ale Ježíšek je lepší
Vydáno dne 05. 01. 2006 (1263 přečtení)

Po přečtení tištěného lednového čísla Dubáčka mě překvapil článek „SANTA CLAUS umřel!“ Nikdy by mě nenapadlo, co dokáže napsat dospělý člověk! Měli byste vidět, kolik lidí u nás zastaví a chtějí se vyfotit atd.... Asi jde o názor a věk. Doufám, že nebudeme muset vysvětlovat, proč jsme zabili Santu. Vysvětlení pro vás - Santa je umělý! Proč se nezamyslíte třeba nad trpaslíky na zahrádkách??? To si snad myslíte, že se každý večer probudí a jdou se projít???Nenapadá mě žádné rozumné vysvětlení tohoto článku. Beru to jako fakt, aby se do tištěného Dubáčku něco psalo. Možná, že by v Blesku tomu dali větší titulek. Pokud pojedete okolo a náš Santa vám vadí, tak dejte vědět a já ho dám na stranu..! Je zvláštní, že malé děti pochopí, že jde o repliku a vás to nenapadlo! Bohužel!
Teď už ale vím, že mi příště nebude líto dát deset korun za Dubáček, protože bude splozena zase nějaká senzace.
Vysvětlení pro děti : SANTA ŽIJE, ALE JEŽÍŠEK JE LEPŠÍ.

Monika Stehnová, Deštná
[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5

( Celá tisková zpráva | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )

  AKTUALITKY

30.07.2011: Dubské Švýcarsko: Soutěž s historickými výlety po Dubé
Dubské Švýcarsko na svých internetových stránkách zveřejnilo soutěž s historickými výlety po Dubé. Soutěž je vhodná pro každého, kdo má rád procházky na čerstvém vzduchu a těší ho objevovat stále něco nového. Výlety jsou individuální. Sami si zvolíte kdy, kam a s kým se na výlet vypravíte. Vyhrát můžete dovolenou, romantické víkendy na zámku Nový Berštejn a řadu dalších hodnotných cen. Více o soutěži na www.dubske-svycarsko.cz.

19.05.2008: Dětský den pro děti i veřejnost v Autokempu Nedamov
Základní škola Dubá a Autocamp Nedamov pořádá v pátek dne 30. května 2008 dětský den pro děti i veřejnost. Začátek akce je v 9.00 hodin v areálu Autocampu Nedamov.

19.05.2008: Rodiče, vyzvedněte si Rozhodnutí o přijetí Vašeho dítěte do MŠ Dubá
Ředitelka Mateřské školy v Dubé, paní Zdena Šindelářová sděluje: "Rodiče, kteří si v MŠ doposud nevyzvedli ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ dítěte do MŠ, které se vydávalo 14.5.2008, dostavte se po telefonické dohodě k jeho převzetí! Schůzka pro rodiče nově přijatých dětí se bude konat 24.6. od 15.00 v MŠ - oddělení Sluníček."

22.04.2008: Strašidelný les
V sobotu 31.května se koná již 4. ročník putování po okolí dubska pro děti i dospělé, tentokrát pod názvem Strašidelný les. Start je na zahradě mateřské školy mezi 14.00 - 15.00.

04.04.2008: Možnost získat prostředky na rozvoj bydlení v Dubé?
Město Dubá bude i v letošním roce poskytovat finanční příspěvky na opravu fasád, na výměnu oken a na zřízení domovních čistíren odpadních vod. Bližší informace získáte na Stavebním úřadě Dubá, tel. číslo 487 870 103, paní Čermáková nebo paní Králová.

WebZdarma.cz

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.