NET Dubáček
 Datum: 20. 11. 2019 
 (svátek má Nikola)
| Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |
   

  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:

Registrace | Info
Zapomenuté hesloZpravodajský a diskusní server města Dubá
Podpořte nás umístěním naší ikonky na váš web..... Pro více informací klikněte na ikonku.


* Poděkování dobrovolným hasičům města Dubá
Vydáno dne 25. 03. 2006 (699 přečtení)

Za Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje – územní odbor Česká Lípa bych rád poděkoval jednotce požární ochrany Sboru dobrovolných hasičů města Dubá za profesionální provedení zásahu při požáru roubeného stavení v obci Tubož ze dne 28. ledna 2006.

 

Jednotka SDH Dubá má nařízený výjezd do 5 minut a v tomto případě vyjela za 3 minuty. Na místě zásahu byla od ohlášení za 15 minut a to při zledovatělém stavu komunikace. Na místě zásahu profesionálně provedla likvidaci požářiště za použití 500ti litrů vody. Musím zdůraznit množství spotřebované vody, čímž nevznikla následná škoda na majetku neadekvátním zásahem. Při odstraňování poškozené, ohořelé konstrukce a rozebrání topidla na tuhá paliva byla vidět ohleduplnost k vnitřnímu vybavení a technickému stavu roubeného rekreačního stavení. Po příjezdu jednotky z Hasičského záchranného sboru Česká Lípa bylo provedeno do rozebrání ohořelé stavební konstrukce a vynešení ohořelého materiálu. Velitel družstva Tomáš Mařík se zasahujícími hasiči byli v rámci celého zásahu sehraní, používali ochranné pomůcky, dodržovali bezpečnostní opatření, řídili se „Bojovým řádem JPO“ a provedli zásah na profesionální úrovni. Vyšetřovatelem příčin požárů z HZS Česká Lípa byla vyčíslena škoda na majetku 30.000,- Kč a uchráněné hodnoty  ve výši 1.500.000,- Kč.

 

Rád bych zdůraznil, že byl proveden jednotkou SDH Dubá profesionální zásah, čímž se liší od jiných jednotek dobrovolných hasičů a patří jim poděkování.

velitel směny „C“ HZS Česká Lípa npor. Jaroslav Tatarkovič
[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5

( Celá tisková zpráva | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: HZS Česká Lípa )

  AKTUALITKY

30.07.2011: Dubské Švýcarsko: Soutěž s historickými výlety po Dubé
Dubské Švýcarsko na svých internetových stránkách zveřejnilo soutěž s historickými výlety po Dubé. Soutěž je vhodná pro každého, kdo má rád procházky na čerstvém vzduchu a těší ho objevovat stále něco nového. Výlety jsou individuální. Sami si zvolíte kdy, kam a s kým se na výlet vypravíte. Vyhrát můžete dovolenou, romantické víkendy na zámku Nový Berštejn a řadu dalších hodnotných cen. Více o soutěži na www.dubske-svycarsko.cz.

19.05.2008: Dětský den pro děti i veřejnost v Autokempu Nedamov
Základní škola Dubá a Autocamp Nedamov pořádá v pátek dne 30. května 2008 dětský den pro děti i veřejnost. Začátek akce je v 9.00 hodin v areálu Autocampu Nedamov.

19.05.2008: Rodiče, vyzvedněte si Rozhodnutí o přijetí Vašeho dítěte do MŠ Dubá
Ředitelka Mateřské školy v Dubé, paní Zdena Šindelářová sděluje: "Rodiče, kteří si v MŠ doposud nevyzvedli ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ dítěte do MŠ, které se vydávalo 14.5.2008, dostavte se po telefonické dohodě k jeho převzetí! Schůzka pro rodiče nově přijatých dětí se bude konat 24.6. od 15.00 v MŠ - oddělení Sluníček."

22.04.2008: Strašidelný les
V sobotu 31.května se koná již 4. ročník putování po okolí dubska pro děti i dospělé, tentokrát pod názvem Strašidelný les. Start je na zahradě mateřské školy mezi 14.00 - 15.00.

04.04.2008: Možnost získat prostředky na rozvoj bydlení v Dubé?
Město Dubá bude i v letošním roce poskytovat finanční příspěvky na opravu fasád, na výměnu oken a na zřízení domovních čistíren odpadních vod. Bližší informace získáte na Stavebním úřadě Dubá, tel. číslo 487 870 103, paní Čermáková nebo paní Králová.

WebZdarma.cz

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.