NET Dubáček
 Datum: 20. 11. 2019 
 (svátek má Nikola)
| Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |
   

  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:

Registrace | Info
Zapomenuté hesloZpravodajský a diskusní server města Dubá
Podpořte nás umístěním naší ikonky na váš web..... Pro více informací klikněte na ikonku.


* Návštěvnost NET Dubáčka
Vydáno dne 21. 10. 2006 (834 přečtení)

Jistě jste si všimli, že náš anktetní systém lze jaksi obejít a že je nutné jej brát jaksi v uvozovkách, vlastně jako jakoukoli anketu, tedy nejen tu internetovou. Vždycky se najde někdo, kdo rád zkresluje, hlasuje několikrát a nesmyslně. Naše poslední anketa se vás přitom dotazovala, z jakého světadílu se na náš server chodíte koukat. A protože jsme výsledky chtěli znát trošku přesněji, zprovoznili jsme si dozor nad naším serverem pomocí aplikace GOOGLE ANALYTICS. Výsledky si můžete prohlédnout v plném znění tohoto příspěvku.

Služba byla zprovozněna 10.10.2006 a za deset dní se na NET Dubáčka kouklo 469 lidí (ale možná i "robotů") z 9-ti států a dvou světadílů, Evropy a USA. Pro představu zde uvádíme konkrétní výsledek v tabulce s jedinečnými návštěvami ....

ale i mapkou s rozložením míst po světě, odkud na NET DUbáčka návštěvníci přišli ...

Myslím, že jde o docela zajímavé údaje. Ještě zajímavější je, že je možné dozvědět se kam lidé na NET Dubáčovi klikali, přes jakého internetového providera se přihašovali, z jaké stránky na nás zabloudili a kam z něj zase odešli a dokonce i z jakého města či oblasti byli. Tak například z Anglie to bylo z oblasti Newham (město Deptford), z oblasti a města Salford a pak také z oblasti Bromley (města West Dulwich), ze Severní Ameriky pak z Kanady, oblasti Ontario (město Oakville). Zajímavá jsou i další evropská místa. Například se na nás dívali z Francie, z oblasti Poitou-Charentes (města Angoulême a Maine), z Německa, z oblasti Nordrhein-Westfalen (města Luedenscheid), z Itálie, z oblasti Veneto (město Centre), z norského Osla, ze slovenských Košic a tak dále. 

Z České republiky mají rekordní zastoupení v návštěnosti Pražští (pravděpodobně chataři a chalupáři), pak našinci a pokračuje to dál do republiky, asi podle toho jak se s některými lidmi známe a také podle toho, kam nám z Dubé lidé prchají.

Jsme rádi, že nás někteří z Vás podporujete tak, že na nás uvádíte odkazy. Díky GOOGLE ANALYTICS o Vás víme a děkujeme Vám. Děkujeme i čtenářům a budeme moc rádi, když nám zašlete z těch dálek nějaké byť kratičké pozdraveníčko. Jistě to ostatní potěší.

Připravil M. JakušSouvisející články:
Statistika NET Dubáčka za rok 2004 (04.01.2005)

[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5

( Celá tisková zpráva | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )

  AKTUALITKY

30.07.2011: Dubské Švýcarsko: Soutěž s historickými výlety po Dubé
Dubské Švýcarsko na svých internetových stránkách zveřejnilo soutěž s historickými výlety po Dubé. Soutěž je vhodná pro každého, kdo má rád procházky na čerstvém vzduchu a těší ho objevovat stále něco nového. Výlety jsou individuální. Sami si zvolíte kdy, kam a s kým se na výlet vypravíte. Vyhrát můžete dovolenou, romantické víkendy na zámku Nový Berštejn a řadu dalších hodnotných cen. Více o soutěži na www.dubske-svycarsko.cz.

19.05.2008: Dětský den pro děti i veřejnost v Autokempu Nedamov
Základní škola Dubá a Autocamp Nedamov pořádá v pátek dne 30. května 2008 dětský den pro děti i veřejnost. Začátek akce je v 9.00 hodin v areálu Autocampu Nedamov.

19.05.2008: Rodiče, vyzvedněte si Rozhodnutí o přijetí Vašeho dítěte do MŠ Dubá
Ředitelka Mateřské školy v Dubé, paní Zdena Šindelářová sděluje: "Rodiče, kteří si v MŠ doposud nevyzvedli ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ dítěte do MŠ, které se vydávalo 14.5.2008, dostavte se po telefonické dohodě k jeho převzetí! Schůzka pro rodiče nově přijatých dětí se bude konat 24.6. od 15.00 v MŠ - oddělení Sluníček."

22.04.2008: Strašidelný les
V sobotu 31.května se koná již 4. ročník putování po okolí dubska pro děti i dospělé, tentokrát pod názvem Strašidelný les. Start je na zahradě mateřské školy mezi 14.00 - 15.00.

04.04.2008: Možnost získat prostředky na rozvoj bydlení v Dubé?
Město Dubá bude i v letošním roce poskytovat finanční příspěvky na opravu fasád, na výměnu oken a na zřízení domovních čistíren odpadních vod. Bližší informace získáte na Stavebním úřadě Dubá, tel. číslo 487 870 103, paní Čermáková nebo paní Králová.

WebZdarma.cz

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.