NET Dubáček
 Datum: 07. 07. 2020 
 (svátek má Bohuslava)
| Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |
   

  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:

Registrace | Info
Zapomenuté hesloZpravodajský a diskusní server města Dubá
Podpořte nás umístěním naší ikonky na váš web..... Pro více informací klikněte na ikonku.


* Krásně osvětlený zámek Nový Berštejn u Dubé
Vydáno dne 18. 12. 2006 (1883 přečtení)

To takhle jedu večer domů a kousek od dubské čerpací stanice na Berštejně si říkám: „Šmankot, copak to tam mají v zámku za osvícený stromy?“ Jedu dál a málem bych snad i naboural do nově nainstalovaných svodidel jak jsem se zakoukal na krásně osvětlený zámek. No a protože jsem dobrák od kosti a vím, že vy, co jste například dlouhodobě v zahraničí, máte v tuhle dobu možná slzu u oka ze samého stesku po domově, vzal jsem fotoaparát a osvětlený zámek jsem vám nafotil. Je to teď taková dubská chlouba. Výborně zastupitelko Markéto, výborně.... fotografie jsou uvnitř zprávy.

Domnívám se, že se jednalo o nějakou akci nejmenované firmy z Mladoboleslavska, ale kdo ví, třeba to vydrží i přes vánoce.

Barvy se mění, přičemž dominuje bílá a modrá.

Takhle je vidět ze silnice. V té tmě je to fakt krása.

Reflektory jsou umístěny na zemi a krásně osvětlují i dobře udržované stromy.

A takhle vypadá cesta kolem ve světle pouličních lamp. Je promáčená, ale můj pesan Bono si přímo lahodil v měkkém podkladu.

 Text a foto Miroslav Jakuš
[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5

( Celá tisková zpráva | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )

  AKTUALITKY

30.07.2011: Dubské Švýcarsko: Soutěž s historickými výlety po Dubé
Dubské Švýcarsko na svých internetových stránkách zveřejnilo soutěž s historickými výlety po Dubé. Soutěž je vhodná pro každého, kdo má rád procházky na čerstvém vzduchu a těší ho objevovat stále něco nového. Výlety jsou individuální. Sami si zvolíte kdy, kam a s kým se na výlet vypravíte. Vyhrát můžete dovolenou, romantické víkendy na zámku Nový Berštejn a řadu dalších hodnotných cen. Více o soutěži na www.dubske-svycarsko.cz.

19.05.2008: Dětský den pro děti i veřejnost v Autokempu Nedamov
Základní škola Dubá a Autocamp Nedamov pořádá v pátek dne 30. května 2008 dětský den pro děti i veřejnost. Začátek akce je v 9.00 hodin v areálu Autocampu Nedamov.

19.05.2008: Rodiče, vyzvedněte si Rozhodnutí o přijetí Vašeho dítěte do MŠ Dubá
Ředitelka Mateřské školy v Dubé, paní Zdena Šindelářová sděluje: "Rodiče, kteří si v MŠ doposud nevyzvedli ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ dítěte do MŠ, které se vydávalo 14.5.2008, dostavte se po telefonické dohodě k jeho převzetí! Schůzka pro rodiče nově přijatých dětí se bude konat 24.6. od 15.00 v MŠ - oddělení Sluníček."

22.04.2008: Strašidelný les
V sobotu 31.května se koná již 4. ročník putování po okolí dubska pro děti i dospělé, tentokrát pod názvem Strašidelný les. Start je na zahradě mateřské školy mezi 14.00 - 15.00.

04.04.2008: Možnost získat prostředky na rozvoj bydlení v Dubé?
Město Dubá bude i v letošním roce poskytovat finanční příspěvky na opravu fasád, na výměnu oken a na zřízení domovních čistíren odpadních vod. Bližší informace získáte na Stavebním úřadě Dubá, tel. číslo 487 870 103, paní Čermáková nebo paní Králová.

WebZdarma.cz

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.