NET Dubáček
 Datum: 20. 11. 2019 
 (svátek má Nikola)
| Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |
   

  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:

Registrace | Info
Zapomenuté hesloZpravodajský a diskusní server města Dubá
Podpořte nás umístěním naší ikonky na váš web..... Pro více informací klikněte na ikonku.


* Blázinec
Vydáno dne 19. 02. 2007 (828 přečtení)

Odvolávaný Mgr. Jiří SamecTak jsem se dočkali v pořadí druhého odvolání Mrg. Samce z nějakého postu v samosprávě našeho města. Prvně to bylo ještě za minulého zastupitelstva, kdy pana Samce zastupitelé odvolali z postu místostarosty (viz. zde a také zde a zde). Podruhé to bylo minulý čtvrtek, kdy zastupitelé rozhodli pana Samce odvolat z členství v kontrolním výboru, kam se sám nominoval. Nevím sice kvůli čemu přesně, ale podle toho, co se ke mě doneslo, šlo opět o náturu zmiňovaného pána, který svým velmi ostrým chováním hraničícím s chováním neslušným prosazuje své .... Kdo si všam myslí, že byla mnohdy nezdvořilému chování pana Samce učiněna přítrž, mýlí se. Hned druhý den po čtvrtečním zasedání se vzdala mandátu paní Nemešová (členka Dubské volby, kterou zmíněný pan magistr vede) a schválně, kdopak je asi prvním náhradníkem za ní? Ano správně Mgr. Jiří Samec.... Odtud jej již nikdo odvolat nemůže, takže minimálně budou veřejná zasedání opět velmi bulvárně atraktivní, tedy neodstoupí-li raději všichni zastupitelé, protože dámy a pánové, za ty prachy tyhle nervy?!?
[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5

( Celá tisková zpráva | Počet komentářů: 8 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )

  AKTUALITKY

30.07.2011: Dubské Švýcarsko: Soutěž s historickými výlety po Dubé
Dubské Švýcarsko na svých internetových stránkách zveřejnilo soutěž s historickými výlety po Dubé. Soutěž je vhodná pro každého, kdo má rád procházky na čerstvém vzduchu a těší ho objevovat stále něco nového. Výlety jsou individuální. Sami si zvolíte kdy, kam a s kým se na výlet vypravíte. Vyhrát můžete dovolenou, romantické víkendy na zámku Nový Berštejn a řadu dalších hodnotných cen. Více o soutěži na www.dubske-svycarsko.cz.

19.05.2008: Dětský den pro děti i veřejnost v Autokempu Nedamov
Základní škola Dubá a Autocamp Nedamov pořádá v pátek dne 30. května 2008 dětský den pro děti i veřejnost. Začátek akce je v 9.00 hodin v areálu Autocampu Nedamov.

19.05.2008: Rodiče, vyzvedněte si Rozhodnutí o přijetí Vašeho dítěte do MŠ Dubá
Ředitelka Mateřské školy v Dubé, paní Zdena Šindelářová sděluje: "Rodiče, kteří si v MŠ doposud nevyzvedli ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ dítěte do MŠ, které se vydávalo 14.5.2008, dostavte se po telefonické dohodě k jeho převzetí! Schůzka pro rodiče nově přijatých dětí se bude konat 24.6. od 15.00 v MŠ - oddělení Sluníček."

22.04.2008: Strašidelný les
V sobotu 31.května se koná již 4. ročník putování po okolí dubska pro děti i dospělé, tentokrát pod názvem Strašidelný les. Start je na zahradě mateřské školy mezi 14.00 - 15.00.

04.04.2008: Možnost získat prostředky na rozvoj bydlení v Dubé?
Město Dubá bude i v letošním roce poskytovat finanční příspěvky na opravu fasád, na výměnu oken a na zřízení domovních čistíren odpadních vod. Bližší informace získáte na Stavebním úřadě Dubá, tel. číslo 487 870 103, paní Čermáková nebo paní Králová.

WebZdarma.cz

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.